top of page

PREDSTAVENIE PROFÍKOV

PK.jpg

ING. PETER KADLÍČEK

Full Qualifilied Teaching Profesional (member PGA of Slovakia)
+421 908 795 044
MM.jpg

Matúš Machnič

Member PGA of Slovakia
+421 908 032 756
TR.jpg

Tomáš Rádl

Member of PGA SK – apprentice
+421 918 210 250

Peter Kadlíček plne kvalifikovaný profesionálny golfový tréner – Teaching PRO (member PGA of Slovakia) pôsobí v golfe už viac ako 10 rokov. Počas svojej kariéry viedol viacero golfových ihrísk, sprevádzal reprezentačné družstvá rôznych klubov a pôsobil v ich akadémiách. Momentálne je zakladajúcim členom KMS golf academy a KMS golf. Hovorí slovensky a anglicky. Pôsobenie: Sedin Golf Club a Golf Resort Austerlitz.

Cenník:

*Kurz „zelená karta“: 9 praktických hodín, 1 hodina pravidiel a 2 hodiny záverečná skúška na získanie HCP 54. V cene je zahrnuté, požičanie palíc, loptičiek a iného potrebného príslušenstva.

Matúš Machnič, Teachning PRO( member PGA of Slovakia) pôsobí v golfe viac ako 10 rokov. Je bývalý člen Slovenskej reprezentácie v golfe počas 4 rokov. Okrem iného bol viacnásobný účastník na ME teamov, víťaz KPMG SKGA tour v Brne na Kaskádach. Zaznamenal množstvo umiestnení v TOP 3 na SKGA turnajoch. V celoslovenskom rebríčku obsadil najlepšie 4 miesto. Momentálne je golfový profesionál, 2 roky pôsobil v Rajci a v súčasnosti je jeho pôsobisko v Trenčíne. Okrem trénovania začiatočníkov, cca 150 zelených kariet za 4 roky a výkonnostných hráčov, sa venuje taktiež trénovaniu mládeže(viac ako 40 detí) všetkých výkonnostných kategórií, vedie CTM v Trenčíne, je zakladajúci člen KMS golf academy. Hovorí po slovensky a po anglicky.

Cenník:

*Kurz „zelená karta“: 9 praktických hodín, 1 hodina pravidiel a 2 hodiny záverečná skúška na získanie HCP 54. V cene je zahrnuté, požičanie palíc, loptičiek a iného potrebného príslušenstva.

Tomáš Rádl je licencovaný tréner golfu, momentálne študuje na PGAC v Prahe. Pôsobí v golfe už viac ako 18 rokov. Počas svojej kariéry viedol viacero golfových ihrísk. Posledných 5 rokov pôsobí v RED OAK Golf klubu v Nitre, na pozícii športový manager klubu a na pozícii klubového trénera golfu, kde má na starosti vedenie golfových akadémií pre mládež, začínajúcich a pokročilých golfistov. Mimo iného má napr. skúsenosti z profesionálnych turnajov zo série LET kde pôsobil ako caddy.

Cenník:

*Kurz „zelená karta“ 11 hodín výuka golfu s trénerom, 2 hodiny skúšky, požičanie golfových palíc, vstup na cvičné plochy, loptičky, tíčka, green fee na ihrisku RED OAK golf club v cene.

bottom of page